چکار کنم تا شوهرم عاشقم شود ؟

menuordersearch
sajjadrafiee.ir
خواندنی ها

چکار کنم تا شوهرم عاشقم شود ؟

۱۳۹۹/۱۰/۶ شنبه
(3)
(0)
چکار کنم تا شوهرم عاشقم شود ؟
این سوالی حساس برای تمام زنها است. تا بتوانند قلب مردشان را به تسخیر و تسلط کامل خود در بیاورند. و حس زنانه خود را با فتح کامل قلب مردشان به همگان اثبات کنند. 

چکار کنم تا شوهرم عاشقم شود ؟

 

این سوالی حساس برای تمام زنها است. تا بتوانند قلب مردشان را به تسخیر و تسلط کامل خود در بیاورند. و حس زنانه خود را با فتح کامل قلب مردشان به همگان اثبات کنند.

مردها 4 خواسته اصلی و اولیه ارتباطی دارند که گاهی اوقات با کوچکترین برخورد و رفتار شما اغنا می‌شود. این خواسته ها را با مثالهایی برای شما توضیح می‌دهم.

 

1- حس تکیه گاه

 

مردها در مواقع سختی نیاز به یک پشتیبان دارند. پروفسور دیوید گیونس نویسنده کتاب “نشانه های عاشقی” معتقد است درصورتی که شما برای او نقش یک حامی و پشتیبان را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی را به او منتقل می‌کند. نه تنها نباید دربرابر او بی تفاوت باشید و از هرگونه کمکی دریغ کنید بلکه حتی باید آغوش خود را برای کمک به او باز کنید. بنابراین به او برای انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید و پس از بهبود وضعیت روحیش از او تشکر کنید. این کارهای کوچک می‌تواند از او یک قهرمان بسازد.

 

  • به او کاری برای انجام دادن بدهید: از او بخواهید تا چیزی را تعمیر کند. با این کار، احساس موفقیتش افزایش می‌یابد.

  • نظر او را بخواهید: حتی اگر به انتخاب و سلیقه خودتان می‌خواهید کاری را انجام دهید، از او نظر سنجی کنید و نظر او را هم بپرسید.

  • گاهی اوقات لباسهای او را بپوشید: این نشان می‌دهد که شما او را از بین چندین مرد انتخاب کرده اید و او را قبول دارید.

زن و شوهر عاشق

2- حس رهایی

 

پروفسور دن نیوهارت می‌گوید: مردان به خودشان اطمینان دارند که شخصیتشان بعد از ازدواج هیچ تغییری نمی‌کند. به او نشان دهید که شما نمی‌خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار به او ثابت می‌شود که شما او را همانطور که هست قبول دارید اما هرگز شخصیتش را خرد نکنید. با این کار به او حس آزادی می‌دهید.

 

  • برایشان محدودیت ایجاد نکنید: مردها از محدود شدن متنفرند. بنابراین، برایشان محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او احساس بهتری نسبت به شما دارد.

  • مردها را در احساساتتان شریک کنید: اگر عصبانی بودید اجازه دهید او هم احساس شما را بفهمد. او در این مواقع به شما قوت قلب می‌دهد.

  • برای خلوت و تنهایی او احترام قائل شوید: فاصله فیزیکی از همسرتان نماد استقلال برای یک مرد است. با این کار به او نشان می‌دهید که برای او ارزش و احترام قائلید.

 

3- حس احترام

 

شاید درظاهر از خودراضی به نظر برسند اما این طور نیست. مردها نیاز دارند تا مورد احترام بقیه قرار بگیرند و قدردانی شوند. دکتر دوبرانسکی می‌گوید: اگر زمانی که کنار شماست، به او احترام بگذارید، او هم متقابلا دوست دارد که بیشتر به شما نزدیک شود.بازی های فکری انجام دهید : فعالیتهایی که به توان ذهنی نیاز دارند انجام دهید مثل جدول حل کردن و شطرنج. شاید کمی احمقانه به نظر برسد اما اشتباه نکنید. توانایی حل مسائل و مشکلات به او ثابت می‌کند که شما گاهی اوقات می‌توانید مانند او باشید.

 

4- حس آسایش

 

الن هیرچ پزشک متخصص درمان های بویایی و چشایی معتقد است که عاشق شدن حاصل وابستگی شدیدی است که زمانی اتفاق می‌افتد که اکسي توسين در مغز فوران می‌کند. شما هورمون های عشق را که توسط آنها برای هم متناسب به نظر میرسید رها می‌کنید. زمانی که او با شما احساس راحتی و لذت می‌کند، به قلمرو عشق نزدیک شده است. پس موارد زیر را امتحان کنید.اجازه دهید شما را مرتب و اراسته ببیند: آرایش کردن جلوی همسرتان حس صمیمیت و علاقه را بینتان بیشتر می‌کند زیرا این همان چیزی است که مردهای دیگر از دیدن آن ناتوان اند و فقط و فقط همسرتان شاهد آن است. پس آراسته باشید. و مطمئنا زمانی که زیبایی های ظاهری و باطنی شما فقط برای او به نمایش در می‌آید آنها به یک حس خوب می‌رسند.

 

موارد زیر مردها را از عاشق شدن دور می‌کند:

 

اگر مردها فرصتی برای عاشق شدن نداشته باشند:صرف کردن زمان زیاد در محل کار یا شرکت در کلاس های مختلف و مواردی از این قبیل فرصت عاشقی را از مردها می‌گیرد. آنها به جای یک زندگی عاشقانه به کارشان اولویت می‌دهند و معتقدند که داشتن یک رابطه عشقی آنها را از کارشان دور می‌کند و فرصتی برای پیشرفت ندارند.

 

نکته قابل تامل: هرگز با او نجنگید:مطمئن باشید مردها از بحث و جدل کردن متنفرند اما این اشتباه است که هرگز نسبت به چیزی عکس العمل منفی نداشته باشید.حس ترس و اضطراب:اغلب مردها نگرانند که اگر عاشق شوند دوستها و خیلی چیزهای دیگر را از دست می‌دهند. به عقیده خودشان وقتی مردی عاشق می‌شود، ممکن است برای مدتی از بسیاری موارد کناره گیری کند. به او اطمینان دهید که جایگاه خود را میشناسید وقرار نیست همه ی دلخوشیهای اورا بگیرید وجای مادر وخانواده را پر کنید .نه فقط همسر وباعث ارامش هستید.

instagram
ارسال دیدگاه ( 0 نظر )
در صورتیکه می‌خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می‌شود

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می‌شود
* پاسخ شما

مرتبط با این بخش
فرمول رسیدن به خوشبختی فرمول رسیدن به خوشبختی
علت اصلی خیانت زن و مرد علت اصلی خیانت زن و مرد
تقویت ذهن تقویت ذهن
نشانه های خیانت همسر نشانه های خیانت همسر
خیانت به خاطر ارضای نیاز جنسی خیانت به خاطر ارضای نیاز جنسی
تنوع طلبی از دلایل مهم خیانت مردان تنوع طلبی از دلایل مهم خیانت مردان

سایت رسمی سجاد رفیعی
ارتباط با ایمیل:
info@sajjadrafiee.ir
فقط پیامک :
۰۹۱۰۲۸۲۸۸۵۶